Pages Menu
TwitterFacebook
Categories Menu

Kombin, Moda | 0 yorum

Trençkot nasıl giyilir?

Nisan ayı sımsıcak bir karşılama yaparak, gardırobumuzdaki fazlalıklardan kurtulacağımızın sinyallerini verdi. Kalın parçalardan uzaklaşarak, hafifleyeceğimiz bir döneme girmek bizleri çok heyecanlandırıyor! Bahar geldiğine göre, baharla özdeşleşen bir parça olan trençkotlarımızı gün yüzüne çıkarmasak onlara büyük haksızlık etmiş oluruz. Canımız trençkotlarımızı farklı şekillerde kombinlememiz mümkün. İşte önerilerimiz:

Klasik Trençkot

Klasik Trençkot

Klasik Trençkot

Klasik parçalara olan tutkumuzu bizi takip edenler bilir. Hiçbir zaman eskimeyecek, tabir-i caizse ‘demode’ olmayacak klasik trençkotunuzu her parçayla kombinleyebilirsiniz. Biz size küçük siyah elbise, krem rengi topuklu ayakkabılar ve bordo el çantasını kombinlediğimiz bir kombin hazırladık.

Desenli Treçkot

Desenli Treçkot

Desenli Treçkot

İddialı olmak benim işim diyorsanız, seçiminizi desenli trençkottan yana kullanabilirsiniz. Çok kullanışlı bir parça gibi gözükmese de, işin püf noktası nasıl kombinlediğinize bakıyor. Desenli trençkotunuzu mini bir elbiseyle şık, kot gömlek ve skinny jean’le de spor bir hale sokabilirsiniz.

Deri Trençkot

Deri Trençkot

Deri Trençkot

Deri, 2013 yılında da başrolde olmaya devam ediyor. Deri detaylarla bütünleşmiş klasik kesim trençkotunuzu jean’lerle kombinleyebileceğiniz gibi, desenli pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz.

Yorum Gonder